niedziela, 28 grudnia 2014

Podsumowanie roku 2014

              Szczerze mówiąc - sama nie jestem pewna kiedy ten rok przeminął. Zdawać by się mogło, że dopiero co szykowałam się na własną studniówkę, spędzałam liczne godziny na dopracowywaniu bloga i planowałam przygotowania do matury. Z przykrością niestety zauważam, że im więcej lat liczy sobie człowiek, tym szybciej ten czas ucieka.
              Nie mogę powiedzieć, że ten rok był przełomem w ilości postów, śmiało natomiast mogę stwierdzić, że ich jakość w stosunku do lat poprzednich skoczyła zdecydowanie w górę.
              Przy tym wszystkim muszę przyznać jedno - przez te dwa miesiące ciszy brakowało mi pisania postów, dlatego też od stycznia znów planuję się udzielać bardziej regularnie - nawet mimo przeszkody w postaci sesji. Tak więc obiecuję poprawę, szykuję już nowe posty, a wszystkim czytelnikom życzę szczęśliwego nowego roku!

7 komentarzy:

 1. O tak, ja również zauważam u siebie, że czym więcej mam lat, tym czas szybciej leci ;)

  Pomyślności w Nowym Roku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dziwię się, że tęskniłaś do pisania bloga - sama nie wyobrażam sobie dnia bez niego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednym z moich noworocznych postanowień również jest większa systematyczność :) Życzę szczęścia nam obu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby 2015 był jeszcze lepszy od 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Potwierdzam :) Teraz kończąc studia nie wiem kiedy straciłam te wszystkie lata. Ciągle mi się wydaje, że dopiero zdałam maturę, ale czas nieubłaganie płynie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Każdy ma gorszy okres, 2015 dla wszystkich może być lepszy :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku - jeśli dotarłeś aż tutaj, będzie mi niezmiernie miło jeśli zostawisz po sobie ślad! Każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota, dlatego też z chęcią dowiem się jakie jest Twoje zdanie ;)