sobota, 20 sierpnia 2016

Konkurs wakacyjny - wynikiNa początku chciałabym bardzo przeprosić Was za małe opóźnienia z publikacją wyników. Niestety weryfikacja wszystkich jakże licznych zgłoszeń zajęła mi trochę więcej czasu niż przewidziałam, dlatego też przybywam z tym postem dopiero dziś. Dość wyraźnie odznaczyła się proporcja między wybieranymi przez Was potencjalnymi nagrodami - zdecydowanie prowadziło Serce ze szkła, zostawiając inne tytuły daleko w tyle. Oczywiście potraktuję to jako wskazówkę przy dobieraniu nagród do kolejnych konkursów ;)
Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się być... Gab Riela oraz Bartosz Lauks! Gratuluję z całego serca, będę teraz wyczekiwać wiadomości z Waszymi adresami ;) A pozostałych zachęcam do wypatrywania kolejnego konkursu, który pojawi się za jakiś czas z okazji 350 obserwatorów.

10 komentarzy:

Drogi czytelniku - jeśli dotarłeś aż tutaj, będzie mi niezmiernie miło jeśli zostawisz po sobie ślad! Każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota, dlatego też z chęcią dowiem się jakie jest Twoje zdanie ;)