czwartek, 14 listopada 2019

Pożegnanie i zaproszenie! O tym, jak zamieniłam bloga na pisanie książek


Piszę ten post z bijącym sercem i zdaję sobie sprawę, że po tak długim czasie bez postów jest to zbędne, ale nie chcę odchodzić bez słowa. Kochamy Książki od samego początku było dla mnie miejscem wyjątkowym - dzieliłam się tu moimi pierwszymi i niezbyt składnymi recenzjami, opowiadałam o filmach serialach, oraz tych wszystkich rzeczach, o których nie zawsze było z kim porozmawiać na żywo.

Zaczynałam prawie dziesięć lat temu jako nastolatka, a kończę już jako dorosła kobieta. Nie myślcie, że straciłam pasję. Przyczyna jest inna i wątpię, by ktokolwiek był wstanie zgadnąć. 

Wydaję własną książkę! 

Dobrze widzicie. To nie żart! Moja mniejsza aktywność tutaj była spowodowana tym, że sama zabrałam się za pisanie opowiadań na wattpadzie. Systematycznie doskonaliłam swój warsztat, uczyłam się na błędach, zdobywałam czytelników. Któregoś dnia dostałam odpowiedź od wydawnictwa - udało się :D 

Napisałam romans i cały czas tworzę kolejny historie. To taka moja odskocznia od codzienności, ale jednocześnie wielka pasja. Dziękuję tym wszystkim, którzy byli tutaj ze mną. Coś się kończy, a coś zaczyna! Poniżej zostawiam linki do moich social-media, jeśli jednak chcielibyście dalej śledzić moją przygodę. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku - jeśli dotarłeś aż tutaj, będzie mi niezmiernie miło jeśli zostawisz po sobie ślad! Każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota, dlatego też z chęcią dowiem się jakie jest Twoje zdanie ;)